Nasz baza

Nasz baza

Nasza letnia baza szkoleniowa znajduje się w Jastarni - zimą skupiamy się głownie na kursach specjalistycznych z zakresu nawigacji, łączności czy pierwszej pomocy, prowadzonych głównie w naszym drugim biurze w Gdyni. 

Port w Jastarni zapewnia najlepsze warunki szkoleniowe na polskim wybrzeżu.  Jastarnia jako jedyny port na Zatoce Gdańskiej zapewnia idealne warunki szkolenia manewrów pod żaglami i na silniku. Przestronny awanport pozwala na realizację zajęć nawet gdy wysoka fala i silne wiatry uniemożliwiają skuteczne żeglowanie po wodach zatoki. Pomosty i nabrzeża mariny Jastarnia umożliwiają wykonanie bogatego zestawu ćwiczeń manewrowych pod żaglami i na silniku.

Baza Akademii Jachtingu

Nasz baza

Zajęcia w Jastarni

Stale rozwijamy bazę dydaktyczną szkoły opracowując własne materiały szkoleniowe, inwestując w nowoczesne pomoce nawigacyjne i doszkalanie kadry. 

Szkolenie w Jastarni zapewnia wypoczynek z dala od zgiełku dużego miasta. To ulubiony port zatokowych żeglarzy ze względu na uroczy charakter rybackiej miejscowości oraz atrakcje nadmorskiego kurortu.